საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ექსპერტი, ჯანდაცვის მსოფლიო ორგანიზაციის კონსულტანტი, ექიმი, აკრედიტაცია კანადას წარმომადგენელი საქართველოში გიორგი ფხაკაძე ამბობს, რომ კოვიდის ახალი ტალღა საქართველოშია.
„კოვიდის ახალი ტალღა საქართველოშია. კოვიდის ახალი ვარიანტი გარედან ჩანს „ნაკლებად საშიში” და ძირითადად რთულდება 70 წელს გადაცილებულ და ქრონიკული დაავადებების მქონე ადამიანებში მაგრამ…. პოსტ კოვიდი (ბოლო კვლევა გამოქვეყნდა წინა კვირას) კი ერჩის ყველას, დიახ ყველას.
დეტალები წაიკითხეთ ბმულში და კითხვა თუ გეზარებათ სურათიც საკმაოდ ნათლად აჩვენებს თუ რა გრძელვადიან პრობლემებს ტოვებს კოვიდი. “ – წერს გიორგი ფხაკაძე
საქართველოში კორონავირუსის ახალი შტამის, EG.5-ის შემთხვევები დაფიქსირდა
ლინკი: https://www.accreditation.ge/post/%E1%83%A1%E1%83%90%E1%83%A5%E1%83%90%E1%83%A0%E1%83%97%E1%83%95%E1%83%94%E1%83%9A%E1%83%9D%E1%83%A8%E1%83%98-%E1%83%99%E1%83%9D%E1%83%A0%E1%83%9D%E1%83%9C%E1%83%90%E1%83%95%E1%83%98%E1%83%A0%E1%83%A3%E1%83%A1%E1%83%98%E1%83%A1-%E1%83%90%E1%83%AE%E1%83%90%E1%83%9A%E1%83%98-%E1%83%A8%E1%83%A2%E1%83%90%E1%83%9B%E1%83%98%E1%83%A1-eg-5-%E1%83%98%E1%83%A1-%E1%83%A8%E1%83%94%E1%83%9B%E1%83%97%E1%83%AE%E1%83%95%E1%83%94%E1%83%95%E1%83%94%E1%83%91%E1%83%98-%E1%83%93%E1%83%90%E1%83%A4%E1%83%98%E1%83%A5%E1%83%A1%E1%83%98%E1%83%A0%E1%83%93%E1%83%90
„ახლა უკვე გვიანია.. საქართველოში დღეს არც ერთი მოქალაქე არ არის აცრილი“ – გიორგი ფხაკაძე ბივალენტურ ვაქცინასა და „კრაკენის“ საფრთხეებზე
ლინკი: https://www.accreditation.ge/post/%E1%83%90%E1%83%AE%E1%83%9A%E1%83%90-%E1%83%A3%E1%83%99%E1%83%95%E1%83%94-%E1%83%92%E1%83%95%E1%83%98%E1%83%90%E1%83%9C%E1%83%98%E1%83%90-%E1%83%A1%E1%83%90%E1%83%A5%E1%83%90%E1%83%A0%E1%83%97%E1%83%95%E1%83%94%E1%83%9A%E1%83%9D%E1%83%A8%E1%83%98-%E1%83%93%E1%83%A6%E1%83%94%E1%83%A1-%E1%83%90%E1%83%A0%E1%83%AA-%E1%83%94%E1%83%A0%E1%83%97%E1%83%98-%E1%83%9B%E1%83%9D%E1%83%A5%E1%83%90%E1%83%9A%E1%83%90%E1%83%A5%E1%83%94-%E1%83%90%E1%83%A0-%E1%83%90%E1%83%A0%E1%83%98%E1%83%A1-%E1%83%90%E1%83%AA%E1%83%A0%E1%83%98%E1%83%9A%E1%83%98-%E1%83%92%E1%83%98%E1%83%9D%E1%83%A0%E1%83%92%E1%83%98-%E1%83%A4%E1%83%AE%E1%83%90%E1%83%99%E1%83%90%E1%83%AB%E1%83%94-%E1%83%91%E1%83%98%E1%83%95%E1%83%90%E1%83%9A%E1%83%94%E1%83%9C%E1%83%A2%E1%83%A3%E1%83%A0-1
READ  „ჩემთვის დიდი პატივია გაგიზიაროთ, რომ დავინიშნე გაეროს გენერალური მდივნის დამოუკიდებელი...“
მიკროპლასტმასი ჩვენს ორგანიზმში – კიბოს ახალ საშიშროებად იქცა!
პასკის რეცეპტი – სააღდგომო სუფრის ერთ-ერთი მთავარი და განუყოფელი ნაწილია პასკა
10 ქართული კერძი, რომელიც აუცილებლად უნდა მოამზადო – ტრადიციული რეცეპტები დეტალური ინსტრუქციებით!