ჯანდაცვის სამინისტროს ბრძნებით, 2023 წლის 30 დეკემბრამდე ყველა საავადმყოფომ ხელი უნდა მოაწეროს საერთაშორისო სააკრედიტაციო ორგანიზაციასთან.
2021 წელს ეს იყო დაუჯერებელი, დღეს კი ეს ფაქტია…
რა არის, საავადმყოფოების საერთაშორისო აკრედიტაცია,
გაინტერესებთ, იყოთ ყველაზე ძლიერი სააკრედიტაციო ორგანიზაციის გუნდის წევრი?
გამოაგზავნეთ თქვენი CV in English to this email: info@accreditation.ge“, – აცხადებს პროფესორი, ორგანიზაცია – „აკრედიტაცია საზღვრების გარეშე“ ხელმძვანელი, გიორგი ფხაკაძე.
ნახეთ ვიდეო:
„მსოფლიოში ერთ-ერთ ყველაზე ძლიერ, საავადმყოფოების საერთაშორისო სააკრედიტაციო ორგანიზაციის გუნდს ვაყალიბებთ საქართველოში!“ – აცხადებს გიორგი ფხაკაძე.
ლინკი: https://www.accreditation.ge/post/%E1%83%A1%E1%83%90%E1%83%93-%E1%83%98%E1%83%AC%E1%83%A7%E1%83%94%E1%83%91%E1%83%A1-%E1%83%9B%E1%83%A3%E1%83%A8%E1%83%90%E1%83%9D%E1%83%91%E1%83%90%E1%83%A1-%E1%83%92%E1%83%98%E1%83%9D%E1%83%A0%E1%83%92%E1%83%98-%E1%83%A4%E1%83%AE%E1%83%90%E1%83%99%E1%83%90%E1%83%AB%E1%83%94-%E1%83%90%E1%83%AE%E1%83%90%E1%83%9A%E1%83%98-%E1%83%A1%E1%83%90%E1%83%9B%E1%83%A1%E1%83%90%E1%83%AE%E1%83%A3%E1%83%A0%E1%83%98%E1%83%A1-%E1%83%92%E1%83%90%E1%83%9B%E1%83%9D-%E1%83%9B%E1%83%98%E1%83%A1%E1%83%98-%E1%83%A4%E1%83%94%E1%83%98%E1%83%A1%E1%83%91%E1%83%A3%E1%83%99%E1%83%92%E1%83%95%E1%83%94%E1%83%A0%E1%83%93%E1%83%98-%E1%83%A1%E1%83%90%E1%83%AF%E1%83%90%E1%83%A0%E1%83%9D-%E1%83%90%E1%83%A6%E1%83%90%E1%83%A0-%E1%83%98%E1%83%A5%E1%83%9C%E1%83%94%E1%83%91%E1%83%90?fbclid=IwAR208Jp1E-F5xNlcxdlP6vJ4s2YxnNf9ML5SexYahYINIhNqOR2cVGuJ8t4
READ  „ვეთანხმები სახალხო დამცველის შეფასებას… ერთი დამატება: არა მარტო “ვაქცინის ნაკლებობა”,არამედ უფრო
კანადაში შტორმის გამო ასობით ათასი ადამიანი ელექტროენერგიის გარეშეა დარჩენილი, ქალაქ ორილიაში საგანგებო მდგომარეობა გამოცხადდა