კლინიკური მედიცინის კვლევითი ინსტიტუტის იმედის ონკოლოგი ექიმი თაკო ესაკია
ნამდვილად გლობალური ფონის გლობალური ჯანმრთელობის სპეციალისტი ექიმი თეა შენგელაია
IFMSA-ს საქართველოში დაბრუნებასა და GMSA-ს დაარსებაში ახალგაზრდა ონკოლოგს ექიმი ანნო გიორგაძე ვერ შეაფასებთ
და ბოლო, მაგრამ რა თქმა უნდა, არა მინიმუმ, ჩემი სუპერვაიზერი, ჩემი მეგობარი და ადამიანი, რომელიც ყოველთვის მხარს უჭერს ჩვენს ძალისხმევას,
საზოგადოებრივი ჯანდაცვის სკოლის ხელმძღვანელი ექიმი გიორგი ფხაკაძე, რომელმაც მოახერხა და ძალიან შორიდან შემოგვიერთდა სკაიპში.
დარწმუნებული ვარ, 80 სტუდენტიდან, რომლებიც სპიკერებს უსმენდნენ, შეტყობინებებს გონებაში შეინახავს, და იმედი მაქვს, რომ ეს რეალურ ცხოვრებაზე გავლენას მოახდენს რეალურ სამყაროში, სადაც პანკრეასის კიბოს სახე ნამდვილად არ აქვს.
იმედი მაქვს, ჩვენი ძალისხმევა გაგრძელდება შემოერთებული ინტერდისციპლინური კვლევის, საგანმანათლებლო აქტივობებისა და სხვა ფორმატების მეშვეობით.
16/11/2018 On November 15, 2018, people around the world unite in the fight against the world’s toughest cancer, the pancreatic cancer.
The Georgian Medical Students’ Association (GMSA) and David Tvildiani Medical University, School of Public Health joined efforts with the amazing team of speakers to bring greater attention, awareness, and motivate youth in the struggle for better outcomes to this deadly disease. I want to thank with all my heart the people who stood by my side on this day: