მთავარიბლოგი„კიდევ იქნება ძალიან კარგი სიახლეები - ძალიან კარგი და პოზიტიური შედეგი გვაქვს“
„კიდევ იქნება ძალიან კარგი სიახლეები – ძალიან კარგი და პოზიტიური შედეგი გვაქვს“
„ძალიან ბევრი  ვიმუშავე, ძალიან კარგი და პოზიტიური შედეგი გვაქვს.“
ამის შესახებ საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ექსპერტმა, ჯანდაცვის მსოფლიო ორგანიზაციის კონსულტანტმა, ექიმმა, აკრედიტაცია კანადას წარმომადგენელმა საქართველოში გიორგი ფხაკაძემ განაცხადა.
„ძალიან ბევრს ვმუშაობთ იმისათვის, რომ ეს პროექტი იყოს საინტერესო, რაც მთავარია, პრაგმატული და პრაქტიკული. ნებისმიერი ინფორმაცია ჯანდაცვისა და მედიცინის, საავადმყოფოების შესახებ იქნება და ვისაუბრებთ ამის შესახებ“, – განაცხადა გიორგი ფხაკაძემ.
მისი თქმით,პირველი რეკლამა განთავსდა, ვებგვერდზე.
„კარგია სიახლეა, პირველი რეკლამა განთავსდა ვებგვერდზე, ეს არის ქართული კომპანია მედიკი, რომელიც ეხმარება საავადმყოფოებს ჯავშანში.
მოხარული ვარ, რომ ეს კომპანია გახდა პირველი სპონსორი.
ერთი კვირა გავიდა, რაც გაკეთდა ახალი პროექტი www.sheniekimi.ge და უკვე გვაქვს რეკლამა. ეს ნიშნავს იმას, რომ გვექნება კიდევ დამატებითი რესურსები, რათა კიდევ უფრო გავძლიერდეთ“, – აღნიშნა გიორგი ფხაკაძემ.
მისივე თქმით, ვებგვერდზე განთავსდება სტატიები და რეკლამა ვებგვერდისთავში.
„მომავალ კვირას კიდევ იქნება ძალიან კარგი სიახლეები. თითოეულ თქვენგანს ეს სიახლე ძალიან მოეწონება და გამოადგება.
ამ საკითხთან დაკავშირებით მუშაობა, საქართველოში აკრედიტაციის პროცესის მიმდინარეობის დროს დავიწყე, გაკეთდა ძალიან დიდი ბაზა…“ – აღნიშნა გიორგი ფხაკაძემ.
საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ექსპერტმა, ჯანდაცვის მსოფლიო ორგანიზაციის კონსულტანტმა, ექიმმა, აკრედიტაცია კანადას წარმომადგენელმა საქართველოში გიორგი ფხაკაძემ გააკეთა ახალი პროექტი www.sheniekimi.ge